תכשיטים לאירוע

תכשיטים לאירוע

כל אאוטפיט אופנתי צריך את האביזרים הנכונים כדי שיהפוך למושלם. התכשיטים הנכונים יכולים לתת את הטאץ' הנוסף, להשלים בדיוק את מה שהיה חסר ולקחת את השמלה השחורה הקטנה המהממת שבחרת ללבוש, אל השלב הבא.

אבל איך בוחרים נכון תכשיטים לאירוע וכיצד משלבים בין התכשיטים לבין הבגד הנבחר? אם חששת מהנושא, זה הזמן להסיר דאגה מליבך, הטיפים הבאים יעזרו לך לקלוע למטרה.

איך להתאים נכון בין התכשיטים לאירוע?

מהו אופיו של האירוע?

בחירת תכשיטים לאירוע תלויה לא פעם בסוג האירוע. בעוד שיש אירועים יותר קז'ואלים ומשוחררים, אחרים יהיו יותר רשמיים ומעונבים ולכן האירוע שאליו יוצאים יקבע את סוג התכשיטים שעליך לבחור.

אם האירוע הוא חתונה או מסיבת חברה בחירת תכשיטים אלגנטיים וקלאסיים תהיה יותר טובה. לעומת זאת, אם האירוע הוא דייט או יציאה עם חברים כדאי לבחור בתכשיטים פחות מפוארים. זה המקום לשחק עם כל מיני טרנדים וסגנונות שונים של תכשיטים או להרשות לעצמך להביע אמרה אופנתית נועזת בעזרת תכשיטים פלרטטנים יותר.

התאמה לערכת הצבעים

דרך נוספת להתאים את התכשיטים לאירוע היא בעזרת סכמת צבעים. התאמה נכונה בין צבעים, או לחלופין, יציאה מהקופסה עם צבעים משלימים, יכולה לעזור לך ליצור אאוטפיטים מיוחדים והרמוניים עם עניין ויזואלי, לא משנה אם בחרת ללבוש בגד בגוון חלק ועמום או בגד עם הדפס צבעוני.

סוג וסגנון המחשוף

בכל הנוגע לשרשרת, מומלץ ורצוי לשים לב לסוג המחשוף של החולצה או השמלה שבחרת ללבוש. באופן אידיאלי, המחשוף והשרשרת צריכים להחמיא זה לזה ולא להאפיל זה על זה, שכן בחירה לא נכונה של שרשרת יכולה ליצור את הפעולה ההפוכה מזו שניסית להשיג.

יש לא מעט חוקים שאחריהם ניתן לעקוב, למשל, ככל שרואים יותר עור כך יש יותר מקום לשרשרת בולטת וייחודית, שרשראות ארוכות יראו טוב עם מחשופים פשוטים ללא הרבה פרטים, וישנם סוגים שונים של מחשופים שלא צריכים שרשרת כלל.

סגנון הלבוש

סגנון הלבוש שלך יכול וצריך להגדיר את התכשיטים שבחרת. לכן אם יש אסתטיקה מסוימת שיש לך משיכה אליה, היא יכולה להקל עליך בעת בחירת התכשיטים. מהו סגנון הלבוש שלך? האם מתוחכם ואלגנטי? האם גותי? אולי דווקא סגנון נינוח עם השפעות בוהו? כאשר מקפידים להגדיר את סגנון הלבוש במילים, קל הרבה יותר למצוא תכשיטים מתאימים.

גוון העור

גוון העור שלך תופס מקום מרכזי בעת בחירת תכשיטים באופן כללי, והתייחסות אליו תבטיח שהתכשיטים יראו עליך טוב יותר. סביר להניח שיש גוונים של תכשיטים שיותר מושכים אותך וגורמים לעור שלך לזהור. ובכל זאת, גווני עור בהירים משתלבים יותר טוב עם גוונים בהירים של לבן וכסף, וצבעים כמו אדום, סגול וכחול. במידה וגוון העור שלך כהה, גוונים צהובים יהיו אופטימליים עבורך, ולגבי נגיעה של צבע, כתום וירוק יעשו לך רק טוב.

סוג התכשיטים

כדי שהבגד יראה אלגנטי ולא צעקני, עדיף ליצור נקודת מיקוד אחת. שילוב של כמה וכמה סוגי תכשיטים נועזים יכולה לגרום לתכשיטים להשתלט במקום להשלים ולהחמיא לתלבושת, לכן מומלץ להגביל את עצמך לתכשיט נועז אחד.

התכשיטים השונים נחלקים לקטגוריות של עגילים, צמידים, שרשראות וטבעות. לכל אירוע כדאי לבחור סוג אחד של תכשיט סטייטמנט, או מקסימום שניים, ולהקפיד על איזון, שזהו כלל ברזל חשוב (כלומר לא לענוד עגילים נועזים עם שרשרת נועזת, אך כן לשלב בין עגילים נועזים לשרשרת עדינה ולהיפך).

באתר צופה יש המון תכשיטים לאירוע בעיצובים מדהימים, שייקחו כל אאוטפיט שלך אל השלב הבא! מזמינים אותך לבחור את התכשיטים האהובים עליך כבר עכשיו!