שרשראות ארוכות

שרשראות ארוכות

שרשראות ארוכות נמצאות בשיא האופנה, הן טרנדיות, נראות נהדר, מיאות לידי ביטוי את האישיות המיוחדת שלך ותמיד מצהירות הצהרה. אבל העובדה שהן כל כך אופנתיות אינה אומרת שאת יכולה לענוד אותן כל מצב.

אם את רוצה שהשרשרת הארוכה שלך תחמיא לך ולאאוטפיט שלך, ריכזנו עבורך כמה טיפים חשובים שיעזרו לך להבין מהי הדרך הטובה ביותר לענוד אותן, כמו גם אילו שילובים פחות עובדים.

שרשראות ארוכות וחולצות צווארון או גולף

חולצות עם צווארון גולף או צווארון גבוה הן הרקע המושלם לשרשראות ארוכות וכל חולצה כזו תיראה הרבה יותר טוב עם שרשרת ארוכה ומשתלשלת. יש לנו המון שרשראות ארוכות, שיתרמו הון לפרופורציות שלך, יראו מושלם עם צווארון גבוה בכל צבע או דוגמה ויוסיפו ניצוץ, צבע או נגיעה אישית לכל תלבושת יומיומית.

אל תענדי שרשראות ארוכות עם בגדי אובר סייז או שמלות ארוכות

אחד מכללי האצבע הוא להימנע משרשראות ארוכות אם בחרת ללבוש בגדים ארוכים מדי או גדולים מדי. הסיבה לכך היא שהן עלולות להיבלע באאוטפיט, או לחלופין לגרום לך להיבלע בבגדים שלך. קווים ארוכים יעבדו טוב יותר כשהם נמצאים בניגוד לקווים קצרים. לכן אם את מתכננת ללבוש שמלה ארוכה או סוודר אובר סייז חם ומפנק, ענדי שרשראות שמגיעות או לעצם הבריח שלך או ממש מעל החזה.

שרשראות ארוכות נראות מעולה עם ג'ינס וחולצה

שרשראות ארוכות יהיו בחירה מעולה אם את לובשת ג'ינס וחולצה או ג'קט מעל חולצה או בכל מקרה בו בחרת ללבוש כמה פריטי לבוש בו זמנית. הן יכולות להוסיף המון לכל מראה קז'ואל ויומיומי, ואם תכננת לקחת לשלב הבא את חולצת הטריקו האהובה עליך, שרשרת ארוכה תעשה אתה פלאים. אצלנו תוכלי למצוא שרשראות מודרניות וקלאסיות כאחד, עם קווים נקיים ועיצובים טרנדיים ועל זמניים שיתאימו לכל אאוטפיט וסגנון לבוש.

שכבות של שרשראות באורכים שונים – תמיד עובד

דרך מצוינת ומאוד אופנתית לענוד שרשראות היא לערום אותן יחד. אפקט השכבות פשוט נראה נהדר ומתאים לסגנונות לבוש שונים והוא תמיד יוסיף משהו מיוחד למה שבחרת ללבוש. אצלנו תוכלי למצוא המון שרשראות שיכולות לעבוד טוב כשהן משולבות ביחד, וזמינות עבורך גם מכסף סטרלינג וגם בציפוי זהב. בנוסף את יכולה לקנות שרשרת כפולה, או שרשרת שכבות, מה שיחסוך ממך לחשוב מהו השילוב הנכון להיום!

אל תענדי שרשראות ארוכות עם חולצת בטן

אז סיכמנו שפחות מתאים לענוד שרשראות ארוכות עם בגדים ארוכים או גדולים מדי, מנגד גם לא מומלץ לענוד אותן עם חולצות בטן. חולצות בטן שחושפות את הטבור יכולות להיראות מעט מוזר עם שרשרת ארוכה, אבל שוב, תלוי מה הסגנון שלך ואילו בגדים בחרת לשלב יחד. כך למשל מכנסיים בגזרה גבוהה יכולים לשנות את התמונה, כמו גם אורכה של השרשרת עצמה. לא כל השרשראות יגיעו עד קו הטבור שלך, ואצלנו יש לך את האפשרות לבחור את האורך הרצוי של השרשרת מבין אורכים משתנים.

נכון שחוקי "עשי ואל תעשי" עשויים להיות מעט מסובכים, אבל הם יעזרו לך ליצור את האאוטפיט המושלם בכל פעם. שרשראות ארוכות בהחלט יכולים להשלים את הבגד שבחרת ללבוש ולשדרג אותו מקצה לקצה. אצלנו תוכלי למצוא מגוון גדול של שרשראות שפשוט נראות נפלא, מתאימות לכל סגנון ויעשו עבורך את ההבדל. בחרי את השרשראות המועדפות עליך כבר עכשיו!